Τρίτη, 13 Σεπτεμβρίου 2011

πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου17&18 Σεπτεμβρίου 2011

Αλλάζει η ώρα έναρξης των αγώνων και από 5.30 μ.μ. που άρχιζαν εως τώρα, θα αρχίζουν στις 5 μ.μ. 
Ο Εδεσσαϊκός την 4η αγωνιστική αγωνίζεται εντός έδρας με τον Όλυμπο Αψάλου την Κυριακή 18-9-2001. 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.09.2011 


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - Μ. ΑΛΕ/ΔΡΟΣ Ν.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 17.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΞΙΦΙΑΝΗΣ 17.00 ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 17.00 Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 17.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 17.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 17.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 17.00 ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ 90 ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΓΡΑ
ΖΕΡΒΗΣ 17.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 17.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.09.2011

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.09.2011

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4η αγωνιστική

ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.00 Α.Σ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΚΑΛΗΣ 17.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΔΥΤΙΚΟΥ 17.00 ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 17.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΚΑΡΥΔΙΑΣ 17.00 ΠΑΟΚ ΚΑΡΥΔΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική)
ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
Ν. ΠΕΛΛΑΣ 17.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ. ΒΡΥΣΗΣ (ΔΗΜ) 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ1970 Κ ΒΡΥΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΤΣΑΚΩΝ 11.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 11.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 11.00 ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑΣ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΜΗΛΕΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΑΣΠΡΟΥ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΠΕΤΡΙΑΣ 17.00 Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
Ν. ΜΥΛ/ΠΟΥ 11.00 ΚΡΩΜΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΕ ΑΚΡΟΛΙΜΝΗΣ
Α. ΛΟΥΚΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΟΣΥΚΙΑΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 11.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΝΥΔΡΟΥ 11.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΝΥΔΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια: